Mis on sinu elutee number? Õpetus, kuidas arvutada

 

Kui numeroloogia on teie jaoks täiesti uus nähtus, kuid omate pealmisi teadmisi astroloogiast, siis numeroloog Felicia Bender võrdleb seda eriti sarnaselt sodiaagimärkidega. Tegemist on teie isiksuse abstraktse kujutisega, millega on võimalik tema väitel ennustada isegi tulevikku. Numeroloogia ja astroloogia käsikäes valmivad näiteks horoskoobid ning eluteekirjeldused. Sel puhul võib väita, et numeroloogia abil on võimalik ennustada ka kõige suuremaid takistusi eluteel ning eesmärke, mille nimel püüelda. 

 

Mõned numeroloogid valmistavad elutee numbrite loomisega plaane isegi ka “casino luck” ehk kasiino õnne eesmärgil, millega paljud usklikud kasiino ustest sisse astuvad. Mõned numeroloogid loovad elutee numbrite plaane ka laste elutee ennustamiseks. 

 

Kuidas elutee numbrit arvutada?

 

Elutee numbri arvutamine on väga lihtne. Kokku tuleb liita kõik sünnikuupäevaga seotud numbrid. Näiteks 12.12.1989 aastal sündinud inimene peab liitma kõik antud numbrid: 1+2+1+2+1+9+8+9. Tulemuseks tuleb 33. Elutee number on aga ühekohaline ning sel puhul tuleb 3+3 taas liita. Elutee number on selle inimese puhul 6. 

 

Mida tähendavad elutee numbrid:

 

1

Tegemist on juhiga, kelle järel marsivad nii need kes oma juhti usaldavad kui ka need, kes on sunnitud selleks. Tema tugevusteks on iseseivus ning autonoomia. Väljakutseteks on iseseisvuse säilitamine, enesekindluse saavutamine.

 

2

Tegemist on diplomaadiga/õigus mehega. Tema tugevuseks on armastus, partnerlus ning tasakaal. Kõige suuremateks väljakutseteks emotsionaalsus ja sellega toime tulemine.

 

3

Sotsialiseeruja ehk sõber suudab leida ühise keelega pea kõigiga. Tegemist on ühiskondlikult tuntud inimesega, keda tunnevad ka kaugemalt pärit hinged. Tema tugevusteks on loomingulisus ning lõbu tundmine. Suurimateks väljakutseteks optimismi säilitamine.4

Tegemist on töötaja/töölisega, kelle kõige tugevamaks omaduseks on struktuurne mõtlemine, tervis ja distsipliin. Kõige suuremaks väljakutseks oma ambitsioonide tasakaalustamine turvatunde tagamisega.

 

5

Vaba hingena elab elutee number 5, kelle parimaks omaduseks seikluslik elustiil, liikumine ja muutuste omamine. Kõige enam vljakutseid pakub seiklejale endale sobiva struktuuri loomine, mis ei ohja teda negatiivselt.

 

6

Hoidja ja hoolitsejana tegutsev isik, kelle elutee number on 6, tunneb oma parimate omadustena hoolitsemist nõrgemate ees, perekondlikke väärtusi ning pika-ajalisi eesmärkidest kinnipidamist. Kõige enam väljakutseid pakub talle kodu muutmine mugavaks ning meeldivaks oma perele ja lähedastele. 

 

7

Intuitiivne isik, kelle elutee numbriks on 7, elab meditatsiooni ning vaimse heaolu nimel. Tema parimateks omadusteks on spirituaalne lähenemine kõikide oma eluaspektide nimel. Tema suurimaks väljakutseks on reaalsuse hindamine ning realistlikuks jäämine raskematel hetkedel. 

 

8

Elutee numbriga 8 elavad inimesed on võimukad ning lennukate ideedega inimesed. Nad hindavad materjalistlikke asju ning õhkkonda enda ümber. Väljakutsetest raskemaid on neile oma võimu ülehindamine ning ette nägelikkus anda võim üle kellegile teisele. 

 

9

Humanitaar ehk elutee numbriga 8 elavad inimesed tunnevad enim teistele kaasa ja oskavad olla realistlikud ka kõige raskemates oludes. Raskusi pakub neile uutest kogemustest õppimine. 


Elutee numbri arvutamisel võiks lisaks enda omale välja arvutada ka oma partneri või kallima oma. Vaid sel viisil saab uurida erinevaid võimalusi paarissuhte hindamiseks ning edasistesks väljakutseteks. Kooseluga seotud numeroloogia tabelite leidmiseks vajuta siia.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Loading