Unenägude seletused "Ä"

Äi

Noorele naisele ennustab unes oma äia nägemine päris elus omaste ja lähedastega ettetulevaid konflikte. Kui aga unes on äi lõbusas tujus, siis tähendab see seda, et suudad oma peres sooja ... Loe edasi »

Äike

Uni, milles sa näed äikesenooli sähvamas, tähendab seda, et ilmsi saab õitsengu aeg sinu peres olema lühike. Kui näed unes, et äike lõi sisse mingisse sinu kõrval paiknevasse objekti, siis ... Loe edasi »

Ämber

Kui nägid unes piima täis ämbrit, siis ennustab selline uni sulle ilmsi edu oma tegemistes ja ustavaid sõpru. Unes nähtud tühi ämber ennustab nälga või kesist saaki päris elus. Noore ... Loe edasi »

Ämblik

Unes nähtud ämblik tähendab seda, et ilmsi seisab sul ees selline pingeline töö, mille eest siiski heldelt tasutakse. Kui näed unes, kuidas ämblik oma võrku koob, siis saad sa päris ... Loe edasi »

Ämblikuvõrk

Unes nähtud ämblikuvõrk ennustab meeldivaid tutvusi ja edu riskantsetes ärilistes ettevõtmistes. Loe edasi »

Ämm

Unes oma ämma nägemine viitab sellele, et ilmsi suudad sa mingi suuremat sorti tüli lepitada. Noore naise jaoks on oma ämma unes nägemine sümboliks sellele, et ilmsi ootab teda ees ... Loe edasi »

Ämmaemand

Unes ämmaemanda nägemine ennustab ilmsi sellist rasket haigust, mis ka sinu elu ähvardab. Noore naise jaoks tähendab selline uni laimu ja kannatusi päris elus. Loe edasi »

Ära sõitmine

Kui näed unes, et sinu lähedane sõber kuskile ära sõidab, siis päris elus tunned sa puudust sõprade toetusest ja headest sõnadest. Uni, milles sa kavatsed riigist välja sõita, tähendab seda, ... Loe edasi »

Äratamine

Kui näed unes, et ei suuda kuidagi kedagi üles äratada, siis ilmsi tunned sa hingetühjust seetõttu, et sinu lähedased inimesed on oma probleemidega liiga hõivatud ning ei saa seetõttu sulle ... Loe edasi »

Äri

Kui sa unes mingi äriga tegeled, siis oskad sa ilmsi oma võimalusi mõistlikult kasutada ning saavutad edu. Kui aga unes toodab sinu äri sulle kahjumit, siis ilmsi ei saa sa ... Loe edasi »
Loading