Unenägude seletused "Õ"

Õhtu

Kui sinu unes saabub õhtu, siis ilmsi ei ole sinu lootustel edu saavutamisele määratud täituda. Kui näed unes õhtutaevas eredaid tähti, siis ilmsi on peale pikka ebaõnnestumise perioodi Fortuuna taas ... Loe edasi »

Õhk

Üht- või teistmoodi õhuga seotud uned ei ennusta ilmsi midagi head. Uni, milles sa unes liiga kuuma õhku sisse hingad, tähendab seda, et pead ilmsi tegema mingeid tegusid oma tahte ... Loe edasi »

Õhtusöök

Kui näed unes romantilist õhtusööki küünlavalgel, siis peaksid ilmsi mõtlema sellele, kas sa ilmsi ikka oma armastatule piisavalt aega pühendad. Ei ole välistatud, et sinu pidev hõivatus võib saada tunnete ... Loe edasi »

Õigeksmõistmine

Kui nägid unes, et kohtumenetluses mõisteti sind õigeks, siis ilmsi saab sinust mingi väärtusliku eseme omanik, kuigi võitlus selle eest saab olema pikk. Kui aga sinu unes mõisteti õigeks teised ... Loe edasi »

Õiglus

Kui sa unes oma õiglust taga nõuad, siis ootavad sind ilmsi ees raskused ja hädad selliste valede nõuannete tõttu, mida sulle andsid need inimesed, kes tegelikult sind hävitada püüavad. Kui ... Loe edasi »

Õitsemine

Kui näed unes õitsevaid puid ja põõsaid, siis ilmsi toob lähitulevik sulle rõõmu ja naudinguid. Loe edasi »

Õlekõrs

Kui näed unes õlekõrt, siis pead ilmsi peatselt ettetulevaid ebameeldivusi kartma. Kui näed unes põlevad õlekuhjasid, siis on päris elus saabumas õitsengu periood. Unes kodulooma õlekõrtega toitmine tähendab seda, et ... Loe edasi »

Õlg

Kui näed unes paljaid õlgu, siis toimuvad sinu elus peatselt sellised muudatused paremuse poole, mis muudavad ka sinu vaateid elule. Kui nägid unes, et sinu õlad on liiga kondised, siis ... Loe edasi »

Õlilamp

Kui näed unes õli täis lampi, siis seisab sul ilmsi ees küll palju tööd, aga selle tulemustega sa ilmselt rahule ei jää. Kui lamp on aga sinu unes tühi, siis ... Loe edasi »

Õlu

Unes nähtud õlu on pettumuste sümbol - eriti, kui sa unes baaris õlut jood. Unes teisi õlut joomas nägemine, samas kui sina neid vaid kõrvalt vaatad, tähendab seda, et mingid ... Loe edasi »
Loading