Unenägude seletused "Ü"

Ühiselamu

Kui näed unes, et elad ülerahvastatud ühiselamus, siis ilmsi oled sa pidevast suhtlemisest väsinud ning püüdled üksinduse ja rahuliku puhkuse poole. Kui sa unes kolid ühiselamust oma korterisse, siis ilmsi ... Loe edasi »

Üksindus

Kui tunned unes üksindust, siis peaksid ilmsi oma olukorra üle tõsiselt järele mõtlema. Võimalik, et peaksid üle vaatama oma vaated elule. Pereinimeste jaoks tähendab selline uni seda, et kodus ei ... Loe edasi »

Ükskõiksus

Uni ükskõiksusest tähendab seda, et ilmsi veedad sa aega meeldivas seltskonnas, kuigi see tutvus ei saa olema pikaajaline. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta saab aru, et tema ... Loe edasi »

Ülemus

Kui näed unes, et töötad kellegi alluvuses, siis ei ole sul päris elus määratud teisi inimesi juhtida – mõne tugeva isiksuse juhtimise all saab sinu tegevus olema tunduvalt viljakam. Kui ... Loe edasi »

Ülepingutamine

Kui sa unes intellektuaalsete ülesanne lahendamisel üle pingutad ja oma aju vägistad, siis sooritad sa ilmsi selliseid rumalusi, mis kahjustavad nii sind kui ka tekitavad kannatusi sinu lähedastele. Noore naise ... Loe edasi »

Üles minemine

Unes kuhugi üles minemine on heaendeline märk. Mööda treppi üles minemine viitab edule ja õnnele päris elus ning sinu muretsemised vahelduvad enesekindlusega ja usuga enda õigusesse. Unes liftiga üles minemine ... Loe edasi »

Ülesanne

Kui sa unes üritad lahendada mingit ülesannet, siis ei ole sinu jaoks ilmsi olemas selliseid eesmärke, mida sa saavutada ei suudaks. Kui näed unes, et sa kuidagi ei suuda ülesandest ... Loe edasi »

Ülestõusmine

Kui näed unes Jeesuse ülestõusmist, siis päris elus tõstab sinu usk Jumalasse sind igapäevasest rutiinist kõrgemale ning annab sulle jõudu. Loe edasi »

Üleujutus

Kui näed unes, et üle kallaste tulnud vesi katab üha rohkemat ja rohkemat kuiva maad, siis pead ilmsi saatuselöökideks valmis olema. Eriti halb on asi siis, kui unes viib vool ... Loe edasi »
Loading