Unenägude seletused "A"

Aadam ja Eeva

Kui näed unes Aadamat ja Eevat, siis toimuvad sinu elus mingid sellised muutused, mis segavad sind sinu tegemistes edu saavutada. Kui näed unes end viigipuulehega katvat Aadamat ja Eevat, kelle ... Loe edasi »

Aaloe

Kui näed unes, et murrad aaloelehe ja kasutad seda ravi eesmärgil seespidiselt, siis oled sa päris elus ilmselgelt oma tervisliku seisundi pärast mures. Kui sa unes aaloepõõsa okastega torgata saad, ... Loe edasi »

Aare

Unes aarde leidmine on heaendeline märk - peale sellise une nägemist võib igaüks arvestada oma soovitu saavutamisega. Kui näed unes, et sinu aardeotsinguid ei pälvi edu, siis nõuab päris elus ... Loe edasi »

Aas

Kui sa unes laiu aasasid näed, siis on sulle päris elus varuks õnnelik ja viljakas liit. Kui sa unes keset õitsevat aasa viibid ning sinu ümber siristavad linnud ja õitsevad ... Loe edasi »

Abi

Kui näed unes, kuidas sa kedagi aitad, siis suudad sa päris elus kõrget ühiskondlikku positsiooni saavutada. Kui unes aga vastupidiselt sind aidatakse, siis on ilmsi saatus sulle armuline ja sa ... Loe edasi »

Abiellumine

Noort neiut hoiatab selline uni, milles ta abiellumistseremooniat vaatab, aga seejuures ei tea, kes on peigmees, selle eest, et ta kellegi noormehega liiga seotud ei oleks – pigem peaks ta ... Loe edasi »

Abielu

Kui näed unes, et sa oma abiellumise otsuse vastuvõtmisel siiski veidi kahtled, siis peetakse sind päris elus selliseks inimeseks, kes kaldub kergemeelsete tegude poole. Noormehe jaoks tähendab selline uni, milles ... Loe edasi »

Abikaasa (mees)

Kui näed unes, kuidas sinu mees sind maha jättis ning sa kuidagi selle põhjust ei mõista, siis ilmsi ähvardab sind küll üks tõsine riid, aga peatselt kõik siiski laabub. Kui ... Loe edasi »

Abikaasa (naine)

Unes oma naise nägemine viitab ebaõnnestumistele oma tegemistes ja erimeelsustele peres. Kui naine on unes ebatavaliselt õrn, siis võid ilmsi ühest tähtsat ja riskantsest tehingust kasumit oodata. Naisterahva jaoks tähendab ... Loe edasi »

Abort

Unes abordi tegemine viitab sellele, et puutud päris elus kokku sellise olukorraga, mida sa vastu võtta ei suuda, aga oled siiski sunnitud asjaoludega kohanema. Noore naise jaoks tähendab selline uni, ... Loe edasi »
Loading