Unenägude seletused "B"

Baar

Kui näed unes, et läksid koos sõbraga baari, et juua paar õlut ja lobiseda, siis ilmsi vaevab sind mingi selline mõte, mida sa tahaksid mõne oma lähedase inimesega arutada. Kui ... Loe edasi »

Baklaźaan

Unes baklaźaanide nägemine on hea märk. Kui sa unes baklaźaanidest mingit rooga valmistad, siis on sulle päris elus omane alustatud asjad lõpuni viia. Kui nägid unes, et kasvatad baklaźaane – ... Loe edasi »

Ball

Kui nägid unes, et oled ballil, kus kõlab ilus muusika ja ilusad inimesed tantsivad, siis ilmsi ootab sind ees edu. Kui sa aga keset balli end unes üksikuna tunned, siis ... Loe edasi »

Ballett

Kui näed unes balletti, siis peaksid päris elus petmiseks ja armukadeduseks valmis olema. Uni, milles sa ise balletti tantsid, tähendab seda, et ilmsi riskid sa võõraste muredega tegelemisega. Loe edasi »

Bambusvaip

Kui näed unes bambusvaipa, siis osutuvad ilmsi sinu lähimad perspektiivid üsna rõõmustavateks. Samuti saad ka oma sõpradelt või lähedastelt rõõmsaid uudiseid. Kui aga unes nähtud bambusevaip on vana või räbaldunud, ... Loe edasi »

Banaanid

Kui nägid unes banaane, siis ilmsi seisab sul ees töö selliste kolleegidega, kes sinus negatiivseid emotsioone tekitavad. Unes banaanide söömine ennustab seisakut sinu tegemistes. Samuti langevad sulle kaela veel mingid ... Loe edasi »

Bandiit

Kui nägid unes kaasaegset bandiiti, siis kaldud sa päris elus kuulujuttudele ja spekulatsioonidele liiga suurt tähelepanu pöörama. Noore neiu jaoks tähendab unes bandiitide ohvriks sattumine seda, et ilmsi seisab tal ... Loe edasi »

Bankett

Banketi unes nägemine on hea märk – päris elus osutavad sõbrad sulle mingi tähtsa teene. Kui oled unes sellisele ballile kutsutud, kus lauad on peente roogade all lookas ja ümberringi ... Loe edasi »

Barett

Kui sa unes baretti kannad, siis püüad sa ilmsi mõningaid fakte oma isiklikust elust kõrvaliste inimeste eest varjata. Kui tunned unes, kuidas bareti serv su laupa hõõrub, siis ei paku ... Loe edasi »

Baromeeter

Kui näed unes baromeetrit, siis toimuvad sinu päris elus lähitulevikus mingid sellised sündmused, millest saad endale kasu lõigata. Kui nägid unes katkist baromeetrit, siis juhtuvad sinu päris elus mingid sellised ... Loe edasi »
Loading