Unenägude seletused "D"

Daam

Uni, milles sa imekaunist daami näed, ennustab sulle huvitavat tutvust ning võimalik, et ka ilusat armuromaani päris elus. Unes mängukaartide seas ka emandaga kaardi nägemine tähendab seda, et ilmsi toimub ... Loe edasi »

Dekaan

Kui näed unes, et sinu lähedane sõber määratakse selle fakulteedi dekaaniks, milles sa õppisid, siis ootab sind ilmsi ees kurvastamine selle tõttu, et teisele inimesele pakutakse seda ametit, millega sina ... Loe edasi »

Delfiin

Unes delfiini nägemine ei ole hea märk. Lisaks sümboliseerib selline uni ka uuele valitsusele või juhatusele lojaalseks jäämist. Loe edasi »

Deodorant

Kui sa unes deodoranti kasutad, siis satud sa päris elus sellisesse olukorda, kus iga ettevaatamatu samm võib tragöödiani viia. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta valib lõhna järgi ... Loe edasi »

Depoo

Kui näed unes rongi depoosse sõitmas, siis ei suuda sa päris elus seda saavutada, millega oled arvestanud ja seda sinust mitteolenevatel põhjustel. Kui näed unes ennast vagunite remondidepoos töötamas, siis ... Loe edasi »

Detektiiv

Kui näed unes, et detektiiv sind jälgib, aga mingit kuritegu sa sooritanud ei ole, siis tuleb ilmsi edu ja kuulsus sulle iga päevaga üha lähemale. Kui sa aga end seejuures ... Loe edasi »

Diivan

Kui sa unes diivanil istudes või lamades puhkad, siis riskid sa ilmsi kõigest ühe pisidetaili silmistlaskmisega paljut kaotada. Ole tähelepanelik! Kui näed unes, et teed diivanvoodit lahti selleks, et sellest ... Loe edasi »

Dinosaurus

Unes dinosauruse nägemine tähendab seda, et ilmsi häirivad sind mingid välised asjaolud. Kui tunned unes seejuures ärevust, siis peaksid ilmsi kujunenud olukorrast väärikalt välja tulemiseks maksimaalseid jõupingutusi tegema. Loe edasi »

Direktor

Kui nägid unes, et räägid oma direktoriga, siis seisab sul päris elus ees suure ärevuse ja rahutuse tundmine. Unes direktorilt noomituse saamine ennustab kasumlikku tehingut päris elus. Noorele juhile ennustab ... Loe edasi »

Diskoteek

Noore neiu jaoks tähendab selline uni, milles ta tuleb diskoteeki seda, et lähitulevikus teeb ta meeldiva noormehega tutvumiseks ise esimese sammu. Halvaks märgiks on uni, milles sa tantsid diskoteegis, kuid ... Loe edasi »
Loading