Unenägude seletused "E"

Ebaõnnestumine

Noormehe jaoks tähendab selline uni, milles tal ei õnnestu oma armastatu südant vallutada, seda, et ilmsi peaks ta olema sihikindlam. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta mingisugust ebaõnnestumist ... Loe edasi »

Eesel

Kui nägid unes eeslit, siis ärritavad sind päris elus ebakindlus ja organiseerimatus tegemistes. Kui näed unes ülenuumatud eesleid, siis suudad sa oma eesmärke saavutada ainult tänu ühele hakkajale sõbrale. Kui ... Loe edasi »

Ehitamine

Unes nähtud ehitustegevus ennustab muudatusi päris elus. Kui näed unes, et sulle toodi ehitusele ebakvaliteetsed ehitusmaterjalid, siis ootavad sind päris elus ees tõsised ebameeldivused, aga suudad neist tänu oma mõistusele ... Loe edasi »

Ehmatus

Kui näed unes, et miski sind ehmatab, siis peaksid ilmsi olema äärmiselt ettevaatlik selleks, et mingist õnnetusjuhtumist hoiduda. Uni, milles näed teisi ehmatanud inimesi, tähendab seda, et sinu finantsolukord ei ... Loe edasi »

Ehted

Üldiselt ennustavad unes nähtud ehted pettust. Kui nägid unes, et armastatu sulle ehteid kinkis, siis ei tasuks sul teda pimesi uskuda. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta ise ... Loe edasi »

Eksam

Kui näed unes, et unustasid eksamil kogu õpitud materjali, siis jääb sul päris elus puudu eneseusust ja usust oma võimetesse, mis tihtipeale saab ka paljude ebameeldivuste põhjuseks. Kui sa unes ... Loe edasi »

Eksimine

Uni, milles sa oled eksinud, tähendab seda, et päris elus on sul tekkinud väga palju küsimusi ja sa oled oma tavapärase enesekindluse kaotanud. Kui otsid unes mingit hoonet ja ei ... Loe edasi »

Ekskursioon

Kui näed unes, et vaatad ekskursioonil mingit vaatamisväärsust, siis oled sa oma pereelus sisse võtnud passiivse positsiooni. Kui nägid unes, et viid ise giidina ekskursiooni läbi, siis ilmsi suudad end ... Loe edasi »

Ekstaas

Kui koged unes ekstaasi, siis päris elus ootab sind ees sinu sõprade saabumisega seotud rõõm. Kui näed mingit rahutut und, milles oled ekstaasis, siis veeretab päris elu sinu teele hulga ... Loe edasi »

Elavhõbe

Unes nähtud elavhõbe viitab sellele, et sinu päris elus toimuvad sinu vaenlaste mahhinatsioonide tõttu mingid ebameeldivad muutused. Naisterahva jaoks tähendab selline uni, milles ta elavhõbedaaurudest mürgituse sai, seda, et ilmsi ... Loe edasi »
Loading