Unenägude seletused "F"

Fekaalid

Unes nähtud fekaalid ennustavad sellist kasumit, mis võib tulla isegi näiliselt kaotatud operatsioonidest. Lisaks on võimalik ka soliidse päranduse saamine. Peale sõnniku unes nägemist võid sa ilmsi meeldivaid üllatusi oodata. ... Loe edasi »

Festival

Unes mingil festivalil viibimine tähendab seda, et ilmsi eelistad sa kahtlasi rõõme elu tegelikele väärtustele. Lisaks satud sa oma käitumise tõttu teistest sõltuvusse. Loe edasi »

Faks

Kui sa unes faksi kasutad, siis oled sa päris elus tsivilisatsiooni hüvedest liiga suures sõltuvuses. Unes faksi saamine tähendab peatselt ettetulevat närvilist uudiste ootamist. Unes faksi saatmine tähendab seda, et ... Loe edasi »

Fallos

Unes nähtud fallos hoiatab sind võimalike pettumuste eest. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta mehe suguelundit puudutab, seda, et ilmsi toob tema armusuhe talle rohkem muresid kui rõõme ... Loe edasi »

Fašist

Kui näed unes metsikuid fašiste, siis on sind päris elus ilmselgelt miski väga ära hirmutanud. - võimalik, et sind häirivad meediaväljaannetest loetud uudised või kuuldud jutud sinu kodulinnas või -regioonis ... Loe edasi »

Film

Kui näed unes, et vaatad kinos filmi, siis ilmsi ootab sind ees rõõmus kohtumine oma sõpradega. Uni, milles sa koos oma armastatuga filmi vaatad, tähendab seda, et ilmsi ei ole ... Loe edasi »

Filmimine

Kui sa une midagi filmida, siis kardad sa ilmsi iga sellist pisiasja silmist lasta, mis võiks sulle lähedase inimese mõistmisel oluliseks saada. Loe edasi »

Flirtimine

Kui nägid unes, et püüad kellegiga flirtida, siis ilmsi võidakse su kergemeelne käitumine avalikustada, mis sinu reputatsioonile sugugi mitte hästi ei mõju. Meesterahva jaoks ennustab pettumist armastuses selline uni, milles ... Loe edasi »

Flööt

Kui sa unes lummavaid flöödihelisid kuuled, siis seisavad sul päris elus ees meeldivad kohtumised oma sõpradega. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta flööti mängib, seda, et ilmsi armub ... Loe edasi »

Forell

Unes forelli nägemine on hea märk - selline uni ennustab rikkust ja õitsengut päris elus. Kui sa unes forelli sööd, siis saadab sind päris elus pea alati rõõmus tuju. Unes ... Loe edasi »
Loading