Unenägude seletused "G"

Gong

Kui sa unes gongilööke kuuled, siis muretsed sa päris elus asjata oma tervise pärast. Lisaks ei ole ka välistatud, et sul seisab ees kurvastamine ühe sinu jaoks väärtusliku eseme kaotuse ... Loe edasi »

Gobelään

Kui näed unes kallist gobeläänvaipa, siis ootab sind ilmsi ees luksust ja naudingut täis elu. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles tema toa seinad on gobeläänvaipadega kaunistatud, seda, et ... Loe edasi »

Gaas

Kui unes gaasi lõhna tunned, siis riskid sa ilmsi mõnedest inimestest põhjendamatult halvasti arvamisega - ära tee ennatlikke järeldusi. Unes lämbumistunde tundmine viitab sellistele probleemidele päris elus, millesse sa juhuslikult ... Loe edasi »

Gaasilõikur

Kui sa unes sattusid seda pealt nägema, kuidas kurjategijad kasutavad gaasilõikurit selleks, et pääseda sinna, kuhu nad pääseda ei tohiks, siis püütakse ilmsi sinu eest mingit ebameeldivat uudist varjata - ... Loe edasi »

Garaaž

Kui sa unes ajad oma auto garaaži, siis ilmsi koged sa teravat vajadust stabiilsuse ja usalduse järele. Noore naise jaoks tähendab selline uni seda, et ilmsi sooviks ta enda kõrvale ... Loe edasi »

Garderoob

Unes oma garderoobi nägemine tähendab seda, et ilmsi riskid sa ühte ebameeldivasse olukorda sattumisega ja seda oma püüdluste tõttu näida rikkamana, kui sa tegelikult oled, Kui näed unes, et sinu ... Loe edasi »

Geel

Kui nägid unes, et hõõrud kätele mingit geelitaolist ainet, siis ilmsi seisab sul päris elus ees sellise asjaga tegelemine, mille edus sa kuni viimase päevani kindel ei ole. Unes juuksegeeliga ... Loe edasi »

Geraanium

Kui lähed unes külla ja näed aknalaual potte geraaniumitega, siis ilmsi tunned sa end aeg-ajalt üksikuna ja püüdled kogu hingest kodusoojuse poole. Kui sa unes ise geraaniume kasvatad, siis peaksid ... Loe edasi »

Granaatõun

Unes nähtud granaatõun sümboliseerib piiri mõistliku ja mittemõistliku käitumise vahel - ilmsi suudad sa oma andeid mõistlikult kasutada. Kui unes armastatu sulle granaatõuna kingib, siis hoidu päris elus nendest ahvatlevatest ... Loe edasi »

Graniit

Unes mööda graniidipuruga kaetud mereäärset promenaadi jalutamine sümboliseerib sinu püüdlusi kestvate väärtuste poole. Kui sa unes graniidist mingit skulptuuri välja raiud, siis ootab päris elus sind ees üks väga keeruline, ... Loe edasi »
Loading