Unenägude seletused "H"

Haab

Unes haavapuu nägemine ei ole hea märk - peale sellist und on ilmsi võimalik ausate ja heatahtlike inimeste austuse kaotamine. Armunutele ennustab selline uni peatset tüli päris elus. Loe edasi »

Haamer

Kui näed unes haamrit, siis ilmsi ei ole sinu jaoks olemas selliseid raskusi, mida sa ületada ei suudaks. Loe edasi »

Haarang

Kui nägid unes, kuidas jõuorganite esindajad korraldasid bandiitidele haarangu, siis ilmsi saad sa kibedalt kahetsema seda, et keeldusid sulle tehtud ettepanekust. Unes loomadele tehtud haarangu nägemine tähendab seda, et päris ... Loe edasi »

Haarem

Meesterahva jaoks tähendab selline uni, milles ta näeb ennast haaremi peremehena, seda, et ta elab üle oma võimete. Noore naise jaoks ennustab selline uni, kus ta ise on haaremis, hulgaliselt ... Loe edasi »

Haav

Üldisel on unes haava, sinika vmt. nägemine halb märk - ilmsi niidab sind jalust mõni äkiline haigus. Unes lapsel sügava haava nägemine tähendab seda, et ilmsi seisab sul ees sinu ... Loe edasi »

Haavand

Unes haavandi nägemine hoiatab sind ilmsi sõprade kaotamise ja kallist inimesest lahkumineku eest. Ka võivad kannatada sinu äriasjad. Kui nägid unes, et kogu sinu keha on kaetud haavanditega, siis võib ... Loe edasi »

Haavatu

Kui näed unes ennast haavatuna, siis võid ilmsi oodata ebameeldivusi ja probleeme äris. Kui unes on haavatud keegi su sõpradest, siis võid päris elus oma sõprade poolt ebaõiglaselt kohelduks saamiseks ... Loe edasi »

Habe

Unes nähtud habe viitab sellele, et võid ilmsi olla valmis selleks, et sulle ilmub kõrvale keegi selline konkurent, kes sinus sügavalt negatiivseid tundeid tekitab. Võimalik, et seisab ees võimuvõitlus, milles ... Loe edasi »

Habemetüügas

Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta oma armastatu habemetüükaga kaetud põske paitab, seda, et ta peaks oma käitumist jälgima, kuna sobiva hetke mahamagamisega riskib ta kaotada ka oma ... Loe edasi »

Hai

Üldiselt sümboliseerib hai unes nägemine ilmsi ähvardavaid vastaseid. Kui näed unes, et hai sind jälitab või ründab, siis tähendab selline uni ilmsi ähvardavaid katastroofe ja kataklüsme. Kui aga sinu unes ... Loe edasi »
Loading