Unenägude seletused "I"

Idioot

Unes idioodi nägemine tähendab erimeelsusi ja kaotusi päris elus. Kui sa unes ennast idioodina näed, siis päris elus tunned end alandatu ja allasurutuna seetõttu, et oled oma plaanide täidemineku suhtes ... Loe edasi »

Igatsus

Uni, milles sa lähedase inimese järele igatsed, tähendab seda, et peatselt saad sa uudiseid nendelt, kes praegu sinust kaugel on. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles armastatu tema järgi ... Loe edasi »

Ihnuskoi

Kui nägid unes ihnuskoid, siis päris elus ootavad sind sinu tõelise õnne otsingutel ees ebaõnnestumised ja seda ainult omaenda egoismi tõttu. Ka armastus valmistab sulle pettumust. Noore naise jaoks tähendab ... Loe edasi »

Iidol

Kui sa unes oma iidoliga kohtusid, siis saab päris elus sinu tee rikkuse ja kuulsuse juurde olema liiga pikk. Kui sa aga unes oma iidolis pettud, siis ilmsi oled sa ... Loe edasi »

Iiveldus

Kui näed unes, et sul on iiveldushoog, siis ähvardab sind päris elus üks tõsine haigus. Ka on võimalik, et sa ei suuda kujunenud olukorda sellisena vastu võtta, nagu see tegelikult ... Loe edasi »

Ikoon

Kui nägid unes, et seisad Jumalaema ikooni ees, siis ilmsi ei ole sa kindel selles, et sul jätkub jõudu kõikide ebaõnnestumistega toimetulemiseks ja oma perele inimväärse elu võimaldamiseks. Siiski peaks ... Loe edasi »

Ilm

Uni ilmast ennustab muutuvaid perspektiive päris elus - kui sul on päris elus täna kõik korras, siis homme võib selgest taevast järsku mõni probleem tekkida. Kui sa unes loed ilmaennustust, ... Loe edasi »

Ilu

Üldises mõttes sümboliseerib ilu headust. Ilusa naise unes nägemine ennustab eelseisvat edu oma tegemistes, unes ilusa lapse nägemine aga armastust ja õnne pereelus. Kui näed unes ennast väga ilusana, siis ... Loe edasi »

Ilutulestik

Unes ilutulestiku nägemine tähendab seda, et saatusel on sinu jaoks varuks rõõm ja tugev tervis. Noore naise jaoks ennustab unes nähtud ilutulestik mõnusaid meelelahutusi ja meeldivaid reise kaugetele maadele. Loe edasi »

Iluvõimleja

Kui näed unes iluvõimlejat, siis ei ole välistatud, et ilmsi kannad sa märkimisväärset kahjumit. Loe edasi »
Loading