Unenägude seletused "J"

Jaaguar

Kui sa unes jaaguari toimetamist vaatad, siis päris elus pead sa ilmutama ootamatut kannatlikkust selleks, et oma plaani realiseerimiseks sobivat hetke ära oodata. Kui nägid unes, kuidas jaaguar sind ründas, ... Loe edasi »

Jaanalind

Kui näed unes jaanalinnusulgedest valmistatud boad, siis ilmsi toidad sa petlikke illusioone. Kui nägid unes, et jaanalind peitis pea maa sisse, siis päris elus ilmselgelt miski hirmutab sind. Unes jooksvat ... Loe edasi »

Jahimees

Kui sa unes juhuslikult jahimehega kohtud, siis saad sa ilmsi teateid ühelt oma sugulaselt. Kui sa unes jälgid, kuidas jahimees eelseisvaks jahiks valmistub, siis päris elus suudad sa palju korda ... Loe edasi »

Jahu

Unes jahu nägemine viitab sellele, et ilmsi elad sa mitte küll väga rikast, aga väga õnnelikku elu. Abielunaise jaoks tähendab selline uni, milles ta üleni jahuga koos on, seda, et ... Loe edasi »

Jaht (purjekas)

Unes jahi nägemine viitab sellele, et ilmsi saad sa lõpuks ometi igapäevasest rutiinist välja astuda. Siiski ennustab ebaõnne selline uni, milles näed langetatud purjedega või karilejooksnud jahti. Loe edasi »

Jalad

Meesterahva jaoks tähendab selline uni, milles ta naisterahva siredaid sääri imetleb, seda, et ilmsi kaotab ta mingi asja pärast pea ja näeb välja üsna rumal. Kui nägid unes inetuid jalgu, ... Loe edasi »

Jalarauad

Unes jalaraudade nägemine tähendab seda, et ilmsi segatakse sind laimu ja kuulujuttude võrku. Kui nägid unes, et oled ise jalaraudades, siis püüa päris elus hoiduda sellistest liigsetest kohustustest, mida sinu ... Loe edasi »

Jalgpall

Kui sa unes viibid jalgpallivõistlustel, siis päris elus toovad sinu püüdlused teravate elamuste järele sulle rohkelt probleeme. Kui näed unes, et mängid jalgpalli, siis ilmsi tunduvad sellised probleemid, millega sa ... Loe edasi »

Jalgratas

Uni, milles sa sõidad jalgrattaga ülesmäge, tähendab seda, et sind saadab päris elus edu. Naisterahva jaoks tähendab uni, milles ta jalgrattaga mäest alla sõidab, seda, et ta peaks päris elus ... Loe edasi »

Jalgrattur

Kui näed unes, et kohtasid oma teel jalgrattureid, siis päris elus ootab sind ees kohtumine ebatavalise inimesega. Kui aga unes sa ise jalgrattaga sõidad, siis saad sa ilmsi mingi sellise ... Loe edasi »
Loading