Unenägude seletused "K"

Koputus

Unes kuuldud koputus uksele viitab ebameeldivatele uudistele ja nendele järgnenud kurbusele päris elus. Ning uudised on ilmsi seda hullemad, kui sulle tundub, et sa selle koputuse peale üles ärkasid. Loe edasi »

Kuulutus

Kui näed unes, et avaldad mingi kuulustuse, siis ilmsi seisab sul ees füüsilise tööga raha teenimine. Kui sa unes aga loed kuulutusi, siis riskid sa ilmsi lüüa saada. Loe edasi »

Küttepuud

Unes küttepuude riitade nägemine ennustab ebaõnne äris ja konflikte lähedastega. Kui nägid unes, et müüd küttepuid, siis suudad sa päris elus edu saavutada alles peale julma võitluse võitmist. Loe edasi »

Kobras

Kui näed unes kobrast, siis võid päris elus oma jõudude ja pingutustega saavutada seda, millest sa võid praegu vaid unistada. Kui näed unes, et tapad kopra tema hinnalise naha pärast, ... Loe edasi »

Kaabu

Kui sa unes kellegi peas olevat ilusat kaabut imetlesid, siis allud sa päris elus lähitulevikus mingile kergele armuseiklusele. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta oma kaabude seast sobivat ... Loe edasi »

Kaagutamine

Unes kuuldud kanade kaagutamine tähendab seda, et päris elus tekitab üks tuttavalt saadud uudis sinus õudu. Loe edasi »

Kaalumine

Kui sa unes ennast kaalud, siis juhindud sa ilmsi oma põhimõtetes alati õiglusest. Lisaks räägib selline uni sellest, et lähiajal algab sinu elus vedamise periood ja kõik sinu jõupingutused saavad ... Loe edasi »

Kaamel

Unes nähtud koormat kandev kaamel tähendab seda, et isegi kõige lootusetumast olukorrast leiab alati väljapääsu. Ära heida meelt. Kui sa unes ise kaamleid juhid, siis õnnestub sul päris elus oma ... Loe edasi »

Kaanid

Kui näed unes kaane, siis peaksid ilmsi vaenlaste mahhinatsioonideks valmis olema. Unes kaanidega ravimine viitab analoogsele – sinu või sinu lähedaste haigusele. Unes teiste inimeste kaanidega ravimise nägemine viitab sellisele ... Loe edasi »

Kaar

Kui näed unes mingit kaart, siis ilmsi suudad sa ka raskustele vaatamata kuulsust ja rikkust saavutada. Kui nägid unes, et lähed kaare alt läbi, siis päris elus hakkavad sinu poolehoidu ... Loe edasi »
Loading