Unenägude seletused "L"

Lahing

Unes nähtud lahinguväli ennustab päris elus raskuste tekkimist ning nende ületamist. Kui sa unes lahingus kaotusi kandsid, siis päris elus segavad sinu plaanide täitumist sinu vaenlaste mahhinatsioonid. Loe edasi »

Laager

Kui näed unes teisi inimesi laagrisse jäämas, siis pöörduvad sinu äripartnerid sinust ära ja sõlmivad lepinguid sinu konkurentidega. Kui sa unes ise telklaagrit üles paned, siis pead päris elus oma ... Loe edasi »

Laat

Kui sa unes laadale läksid, siis on sulle päris elus kõigis sinu ettevõtmistes edu kindlustatud. Noore naise jaoks ennustab lõbusat ja heasüdamlikku elukaaslast selline uni, milles ta ennast laadal viibimas ... Loe edasi »

Laava

Kui sa unes vulkaanist väljapurskavat laavat näed, siis ootavad sind päris elus ees suured vapustused. Unes tardunud laava nägemine tähendab seda, et oled ilmsi end veennud selles, et sa ei ... Loe edasi »

Labidas

Unes nähtud labidas ennustab päris elus selliseid asjatoimetusi, mis on seotud juba alustatud asja lõpuleviimisega. Loe edasi »

Laboratoorium

Unes katseklaase ja instrumente täis laboratooriumi nägemine tähendab seda, et oled ilmsi harjunud usaldama konkreetseid fakte, mitte oletusi. Kui sa unes laboratooriumis töötad, siis soovid sa päris elus oma teole ... Loe edasi »

Labürint

Unes labürindi nägemine sümboliseerib lõksusid ja segaseid olukordi päris elus. Kui näed unes, et otsid pimedas labürindis väljapääsu, siis ilmsi ähvardab sind haigus või mingi muu ebameeldivus, mis siiski kiirelt ... Loe edasi »

Ladu

Kui näed unes ladu, siis ilmsi on sinu ettevõtmistel määratud päris elus olla üsna edukad. Unes nähtud tühi ladu on selle sümboliks, et ebausaldavate inimeste tõttu läheb nurja üks selline ... Loe edasi »

Laen

Kui sa unes laenu võtad, siis tekivad sul päris elus sellised asjaolud, mis sinus sinus rahutust tekitavad. Kui sa aga unes ise kellelegi laenu annad, siis peaksid päris elus oma ... Loe edasi »

Laev

Unes nähtud laev viitab sellele, et sind on päris elus ees ootamas kuulsus. Lisaks on selline uni ennastohverdava töö ja lõpmatu energia märk. Unes laevahuku nägemine tähendab seda, et sind ... Loe edasi »
Loading