Unenägude seletused "M"

Metslane

Kui näed unes metslast, siis päris elus puutud kokku oma vaenlaste aktiivse vastuseisuga. Uni, milles näed ennast metslasena, tähendab seda, et ilmsi saad oma plaanide teostamisel lüüa. Loe edasi »

Maa

Unes viljaka maa nägemine on edu märk, aga kui näed unes lagedat kivist maapinda, siis ennustab selline uni häda ja ebaõnne päris elus. Uni, milles näed peale pikka merereisi lõpuks ... Loe edasi »

Metsmaasikas

Unes nähtud metsmaasikad ennustavad meelitavaid perspektiive ja rõõme - saavutad oma eesmärgi. Unes metsmaasikate söömine viitab vastastikusele armastusele. Metsmaasikatega kauplemine viitab rikkalikule saagile ja heaolule. Loe edasi »

Maa-alune

Kui sa unes viibid maa all, siis ilmsi seisab sul ees võitlus eluraskustega, kuid sul jätkub mõistust ja jõudu kõik takistused ületada ning vaenlaste salakavalate mahhinatsioonidega toime tulla. Noore naise ... Loe edasi »

Maagia

Kui nägid unes, et pöördusid soovitu saavutamiseks maagia poole, siis ei ole sa päris elus endas ja oma võimetes väga kindel. Lisaks püüad sa päris elus tihti vastutust vältida. Loe edasi »

Maakodu

Kui näed unes, et ärkad mitte hästisisustatud linnakorteris, vaid maakodus ja tunned seejuures sügavat pettumust, siis päris elus puutud sa kokku sellise situatsiooniga, millest ainult sina väljapääsu leiad. Kui sa ... Loe edasi »

Maal

Uni, milles sa pintsliga mingit pilti maalid, tähendab seda, et sinu praegune olukord vastab täielikult sinu nõudmistele. Kui sa unes vaatad maalitud śedöövreid, siis ei peaks sa ilmsi elu muutuvaid ... Loe edasi »

Maaler

Kui näed unes, kuidas maalrid sinu maja värvivad, siis ilmsi pead sa oma elus mõned korrektiivid tegema. Kui näed unes, et sa ise maalrina töötad, siis päris elus püüad sa ... Loe edasi »

Maasikas

Unes nähtud maasikas ennustab meelitavaid perspektiive ja lõbusid päris elus. Kindlasti saavutad sa oma püstitatud eesmärgi. Unes maasikate söömine viitab vastastikusele armastusele ja armunute vahel valitsevale üksmeelele. Unes maasikatega kauplemine ... Loe edasi »

Maavärin

Kui näed unes pealt maavärinat, siis ilmsi saavad sulle osaks mingite globaalsete kataklüsmidega seotud tõsised katsumused. Loe edasi »
Loading