Unenägude seletused "N"

Nukk

Unes nähtud nukk on halvaendeline märk – ei ole välistatud, et peale sellist und saad sa kellegi lähedase inimese haigusest teada, puutud kokku pettusega või satud ebameeldivasse olukorda. Loe edasi »

Numbrid

Unes numbrite nägemine tähendab seda, et sa pingutad oma aju liiga palju ning võid selle tulemusel ka mõne vea teha. Päris elus võid suuri kaotusi kanda, kui sa oma tegudes ... Loe edasi »

Narkootikumid

Kui näed unes, et kasutad narkootikume ja oled narkojoobes, siis ilmsi oled sa sind ümbritsevast survest väsinud ja püüad reaalsusest eemalduda. Kui sa aga unes avastad, et sinu lähedane narkootikume ... Loe edasi »

Narr

Kui näed unes narri, siis päris elus ohverdad sa tühiste asjade nimel suuri asju. Loe edasi »

Nastik

Unes nastiku nägemine on heaendeline märk. Kui sa unes oma teel kerratõmbunud nastikut kohtad, siis ootavad sind lähitulevikus ees meeldivad uudised. Uni, milles nastik sind ründab ja hammustada püüab, hoiatab ... Loe edasi »

Neerud

Unes nähtud neerud viitavad sellele, et ilmsi on sinu pea kohale kerkinud tõsise haiguse oht. Lisaks ei ole välistatud ka pereprobleemid. Kui sul unes aga neerud liiga hästi töötavad, siis ... Loe edasi »

Naabrid

Kui nägid unes oma naabreid, siis peaksid päris elus vähem aega tühistele juttudele ja kuulujuttudele kulutama. Kui näed unes selliseid naabreid, kes sind ärritavad, siis ilmsi võivad sinu kohta ebaõiglased ... Loe edasi »

Naelad

Unes nähtud naelad tähendavad seda, et pead päris elus oma igapäevast leiba teenima raske tööga. Kui sa unes naelu seina lööd, siis päris elus sa ei püüagi kõrget sotsiaalset positsiooni ... Loe edasi »

Naeratus

Unes nähtud naeratus on heaendeline märk. Unes nähtud lapse naeratus ennustab sulle katkematut õnne. Kui nägid unes, et sa ei suuda naeratust tagasi hoida sel hetkel, kui peaksid tegelikult absoluutselt ... Loe edasi »

Naeris

Kui sa unes naeriste kasvamist vaatad, siis on sinu perspektiivid päris elus tõesti rõõmsavärvilised. Peamine on osata oma jõudusid õigesti jagada. Unes naeri söömine viitab tervise halvenemisele päris elus. Noore ... Loe edasi »
Loading