Unenägude seletused "O"

Oad

Ubade unes nägemine on halvaendeline märk. Unes nähtud kasvavad oad ennustavad muresid ja rahutust. Kuivatatud oad viitavad sellele, et sind tabab pettumus. Lisaks on ilmsi kätte jõudnud õige aeg oma ... Loe edasi »

Oblikas

Naisterahva jaoks tähendab selline uni, milles ta oblikapirukaid küpsetab, seda, et ta on sünnipäraselt hea perenaine. Siiski ei ole välistatud, et saatus ei ole andnud talle oma annete rakendamiseks võimalust. ... Loe edasi »

Oda

Kui näed unes oda, siis peaksid ilmsi kartma võimsate konkurentide väljailmumist. Kui näed unes, et haavasid kedagi odaga, siis ilmsi ärritab sind üks valearvamus. Unes oda lõhkumine tähendab seda, et ... Loe edasi »

Ohakas

Kui sa unes kõnnid mööda ohakaid täis tühermaad, siis pead olema ilmsi valmis selleks, et sulle langeb peatselt kaela terve rodu probleeme. Ära siiski meelt heida - sulle ainult tundub, ... Loe edasi »

Oht

Uni, milles tunned, et sinu elu on ohus, tähendab seda, et ilmsi läheb sinu ebakindel olukord peatselt lihtsamaks. Kui aga oht sind siiski tabab ja saad unes haavata või sind ... Loe edasi »

Ohverdamine

Uni, milles sa võtad osa ohverdamistseremooniast, tähendab seda, et ilmsi allud sa aeg-ajalt oma alatutele tunnetele. Loe edasi »

Oiged

Kui kuuled unes oigeid, siis pead olema päris elus valmis nende vaenlaste salasepitsusteks, kes püüavad sinu äri kahjustada. Pead vastavad meetmed kasutusele võtma. Kui näed unes, et oigad ise hirmust, ... Loe edasi »

Oinas

Kui näed unes oinakarja, kes rahulikult aasal askeldab, siis ilmsi võid sa lähitulevikus nautida rahulolu ja õitsengu perioodi. Kui näed unes, et sinu silme all oinast tükeldatakse ja selle lihast ... Loe edasi »

Oja

Kui näed unes lõbusalt vulisevaid ojakesi, siis seisab sul päris elus ees rõõmude ja lõbustuste periood. Mingiks ajaks suudad sa unustada selle, et maailmas üleüldse mingid probleemid olemas on. Kui ... Loe edasi »

Okkad

Unes okaste nägemine tähendab seda, et sul on raske oma eesmärki saavutada. Kui aga näed unes okaste keskel ka rohelisi lehekesi, siis ole valvas, kuna sinu heaolu on ohtu sattunud. Loe edasi »
Loading