Unenägude seletused "P"

Paabulind

Unes paabulinnu nägemine viitab raskustele ümbritsevate inimestega suhtlemisel. Kui näed unes, kuidas paabulind oma saba laiali ajas, siis ilmsi ei peaks sa oma tuttavate poolt antud lubadusi uskuma. Kui sa ... Loe edasi »

Paak

Kui näed unes, et täidad oma aia kastmiseks veepaaki, siis ilmsi püüad sa ette näha kõiki sulle määratud projekti tulemusi, kuid praktikas tulevad asjad välja ikka hoopis ootamatul viisil. Uni, ... Loe edasi »

Paanika

Kui tunned unes paanikat, siis ilmsi kahtled sa oma otsuste õigsuses ja enda peale võetud vastutuses. Siiski tuled sa kindlasti kõigega toime. Kui näed rahvamassis paanikas last, siis istub sul ... Loe edasi »

Paat

Kui näed unes mööda siledat vett liikuvat paati, siis on saatusel sinu jaoks varuks särav tulevik. Kui aga paat sinu unes mööda tormist ja rahutut vett liigub, siis ootavad ilmsi ... Loe edasi »

Paber

Kui näed unes, et sul on tegemist mingite tähtsate dokumentidega, siis ilmsi tõmmatakse sind mingisse kohtuvaidlusesse. Noore naisterahva jaoks ennustab selline uni seda, et päris elus ei ole ta oma ... Loe edasi »

Padi

Unes padja nägemine viitab mugavusele ja luksusele. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta ise patju valmistab ja neid täidab, seda, et päris elus ootab teda ees edukas abielu. Loe edasi »

Padjapüür

Kui näed unes määrdunud padjapüüri, siis peaksid päris elus ebameeldivusteks valmis olema. Ei ole välistatud ka probleemid sinu või sinu lähedaste tervisega. Kui sa unes patja padjapüüri sisse paned, siis ... Loe edasi »

Pagaritöökoda

Kui näed unes pagaritöökoda, siis pead päris elus olema oma karjäärimuutustega äärmiselt ettevaatlik – igal sammul võivad sind mingid lõksud varitseda. Kui näed unes, et möödud pagaritöökojast ja tunned värske ... Loe edasi »

Pagas

Unes pagasi nägemine viitab väsitavatele tegemistele – sind segavad sellised inimesed, kes on sulle ebasümpaatsed. Kui sa unes ise oma pagasit kannad, siis ilmsi oled sa oma tegemistega nii hõivatud, ... Loe edasi »

Pagendamine

Uned pagendamisest on halvaendeline märk. Uni, milles sa ennast kodumaalt pagendatuna tunned, tähendab seda, et ilmsi ei peaks sa lähituleviku olukorra paranemisega arvestama. Kui näed unes pagendatud last, siis peaksid ... Loe edasi »
Loading