Unenägude seletused "R"

Raadio

Unes raadio kuulamine viitab sellele, et päris elus rõõmustab sind ühe uue tuttava ootamatu ilmumine. Kui sinu unes kõlab raadiost lõbus muusika, siis ootavad sind päris elus ees lõbustused ja ... Loe edasi »

Raamat

Kui sa unes raamatut loed, siis on sulle päris elus au, kuulsus ja austus kindlustatud. Sama tähendust omab ka selline uni, milles sa loetu üle järele mõtled. Autori jaoks tähendab ... Loe edasi »

Raamatukogu

Unes raamatukogus viibimine viitab sellele, et ilmsi ei rahulda sind sinu olemasolev suhtlusring. Kui sa unes oled juhuslikult raamatukokku juhtunud, siis esitad sa päris elus end tihtipeale kellegi teisena, kui ... Loe edasi »

Radiaator

Kui sa unes külmetad selle pärast, et radiaator sinu korteris on külm, siis jääb sul päris elus puudu hingesoojusest ja sõprade toest. Kui näed unes, kuidas su radiaator lõhkeb, siis ... Loe edasi »

Raev

Kui sind unes raevuhoog tabab, siis ilmsi ootavad sinu lähedasi ees tülid ja nääklemised, aga sinu rahulikkus ja väljapeetus saab teiste kadeduse allikaks – aga ainult sina tead, mis see ... Loe edasi »

Raha

Unes raha leidmine tähendab seda, et päris elus järgneb väikestele muredele ja probleemidele peatselt edu. Ebaõnnestumistele viitab selline uni, milles sa raha ära annad. Kui sa aga vastupidiselt unes ise ... Loe edasi »

Rahakassa

Unes nähtud raha täis rahakassa viitab sellele, et ilmsi avanevad sinu ees ahvatlevad perspektiivid. Kui sinu unes on aga rahakassa tühi, siis tunned päris elus puudust ja kaotusi. Loe edasi »

Rahakott

Kui näed unes, et sinu rahakott on uusi rahakupüüre ja muid väärtuslikke esemeid täis, siis on saatusel sulle varuks selline lõbus ja õnnelik elu, milles on oma koht ka vastastikusel ... Loe edasi »

Rahe

Unes rahe kätte sattumine viitab sellele, et ilmsi ei osutu kaugeltki mitte kõik sinu ettevõtmised edukateks. Uni, milles läbi rahepilvede päike piilub, tähendab seda, et päris elus järgneb ebaõnnestumistele peatselt ... Loe edasi »

Rahulikkus

Kui sa unes oled rahulik ja enesekindel, siis kingib saatus sulle päris elus pika ja sündmusterohke elu kuni kõrge vanaduseni. Unes nähtud rahulik meri viitab ka selliste asjade edukale täideviimisele ... Loe edasi »
Loading