Unenägude seletused "S"

Saabel

Kui sa näed unes seda, kuidas sõjardid üksteist mõõkadega raiuvad, siis suudad sa päris elus mingit sorti vägivalda vältida. Unes muuseumi seinal eksponaadina mõõga nägemine tähendab seda, et ilmsi ei ... Loe edasi »

Saadik

Kui sa unes saadiku esinemist näed või kuulad, siis peaks sa päris elus teisi inimesi vähem usaldama ning mitte alluma oma vaenlaste mahlakatele juttudele. Kui sa unes saadikute valimisel osaled, ... Loe edasi »

Saag

Kui sa unes saagi kasutad, siis seisab sul ilmsi ees üks selline pingeline töö, mis saab ka vääriliselt tasutud. Unes suurte tööstuslike saagide nägemine viitab sellele, et päris elus suudad ... Loe edasi »

Saak

Uni saagist ennustab õitsengut, edu ja naudinguid päris elus. Võid saada ka osa sellistest lõbustustest, mida sa tänu oma saavutad tänu oma sõpradele. Kui sinu unes on saak külluslik, siis ... Loe edasi »

Saal

Kui sa unes kontserdi- või teatrisaalis viibid, siis oled sa päris elus igapäevaelu rutiinist väsinud ja sinu hing ihkab pidu. Kui näed unes tantsusaali, siis ilmsi põrkuvad sinu püüdlused kergema ... Loe edasi »

Saan

Unes nähtud saan viitab ebaõnnestumisele armastuses. Kui näed unes saaniga sõitmist, siis ilmsi kaldud sa mõtlemata tegusid tegema. Loe edasi »

Saapad

Unes uute saabaste nägemine viitab suurtele muutustele sinu päris elus. Kui näed unes, et sinu saapaid kannab keegi teine, siis peaksid päris elus selliseid konkurente kartma, kes sinu armastatu endaga ... Loe edasi »

Saar

Kui näed unes, et viibid asustamata saarel, mis on igast küljest puhta ja läbipaistva veega ümbritsetud, siis ootavad sind päris elus ees huvitavad reisid ja edukad tehingud. Naisterahvale lubab selline ... Loe edasi »

Saarmas

Kui näed unes, kuidas saarmad rahulikult läbipaistvas vees sukelduvad ja niisama vees hullavad, siis on ilmsi sulle varuks õnn ja edu. Vallalistele ennustab selline uni edukat abielu. Loe edasi »

Saatus

Uned saatusest hoiatavad sind probleemide ja õnnetuste eest. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta oma saatust petta proovib, seda, et ilmsi püüab ta oma lähedasi sõpru ja austajaid ... Loe edasi »
Loading