Unenägude seletused "T"

Taaskasutus

Kui sa unes taaskasutuskauplusest ostusid sooritad, siis elad sa päris elus külluses. Kui sind unes taaskasutuskauplusest ostetud asjad ärritavad, siis peaksid ilmsi olema valmis selleks, et sinu finantsiline olukord võib ... Loe edasi »

Tablett

Unes tablettide nägemine viitab sellele, et kuigi sul ka pisiasjades ilmsi veab, ei ole sul siiski veel õnnestunud suurt õnne tabada. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta tablette ... Loe edasi »

Taburett

Kui sa unes taburetil istud ja tunned, kui ebakindlalt see oma jalgadel seisab, siis peaksid sa päris elus äärmiselt ettevaatlik olema, et mitte oma vaenlaste poolt väljavisatud õnge otsa sattuda. ... Loe edasi »

Taevas

Kui näed unes selget sinist taevast, siis on sulle päris elus varuks kohtumised huvitavate inimestega ja põnevad reisid. Kui aga taevas sinu unes on sompus ja pilvine, siis sümboliseerib selline ... Loe edasi »

Tahm

Unes tahma nägemine viitab ebaõnnestumistele. Armunutele ennustab selline uni tülisid. Kui näed unes, et toa lagi või seinad on tahmaga kaetud, siis võivad ilmsi sinu kadetsejate poolt levitatavad kuulujutud sulle ... Loe edasi »

Taimed

Unes nähtud taimed viitavad sellele, et sind ootavad päris elus ees sellised väikesed mured, mis teistpidi võivad sulle ka naudingut pakkuda. Kui sa unes mõistad, et nähtud taimed on mürgised, ... Loe edasi »

Tainas

Noore naise jaoks ennustab selline uni, milles ta tainast valmistab, muutusi tema isiklikus elus. Kui näed unes, kuidas pärm tainast kergitab, siis ilmsi kurnab sind see vaikimine, milleks oled sunnitud ... Loe edasi »

Taldrik

Kui sa unes lauda katad ja sellele esinduslikult presenteeritud toidud paigutad, siis antakse sulle ilmsi lähiajal võimalus oma loomingulist potentsiaali ilmutada. Kui näed unes kaetud laual tühja taldrikut, siis peaksid ... Loe edasi »

Talisman

Kui sa unes talismani kannad, siis veab sul päris elus oma kolleegidega, aga sul on ka mõjuvõimate inimeste tugi. Noore naise jaoks tähendab kõige salajasemate soovide täitumist selline uni, milles ... Loe edasi »

Talje

Kui näed unes, et sinu talje on täidlasevõitu, siis on ilmsi saatus sulle armuline. Unes liiga kõhna talje nägemine viitab sellele, et ilmsi saadavad sind ebaõnnestumised ja pettumused. Loe edasi »
Loading