Unenägude seletused "U"

Udu

Kui sa unes tihedas udus kõnnid, siis segavad päris elus sinu kahtlused ja hirmud sinu mõistlikku tegutsemist. Kui sa unes udust väljud, siis ootab sind ilmsi ees mingi selline reis, ... Loe edasi »

UFO

Kui näed unes UFO´t taevas lendamas, siis ootab sind päris elus ees mingi meeldiv sündmus. Kui sinu unes UFO maa peale laskub – eriti siis, kui otse sinu kõrvale – ... Loe edasi »

Ujuk

Kui näed unes ujukit siledal veepinnal hõljumas, siis on päris elus sulle edu kindlustatud. Kui aga vesi on sinu unes rahutu, siis ärritavad sind ilmsi hoolimatud inimesed. Loe edasi »

Ujumine

Kui näed unes, kuidas sa mõnusalt rahulikus vees, ujud siis ootab sind edu kõiges, millega iganes sa ka ei tegeleks. Kui sa unes vannis ujud, siis võid ilmsi pettumusteks valmis ... Loe edasi »

Uks

Uni, milles sa kellelegi ukse avad, hoiatab sind vaenlaste laimujuttude eest. Kui näed sa unes oma vanematekodu ust näed, siis võid päris elus küllust ja õitsengut oodata. Naisterahvale ennustab unes ... Loe edasi »

Unenägude seletaja

Kui sa unes unenägude seletajat lehitsed, siis ilmsi ei jätku sul usku enesesse ja oma jõududesse ning seetõttu otsid sa sind ümbritsevatelt inimestelt toetust. Kui sa unes oma unele seletust ... Loe edasi »

Uni

Kui näed unes, et püüad oma nähtud unele selgitust leida, siis paneb päris elu sinu ette hulga selliseid küsimusi, millele vastuseid sa ei ole veel võimeline andma. Kui sa unes ... Loe edasi »

Unustamine

Kui näed unes, et pead suulist eksamit sooritama või kõnega esinema, aga sa oled kõik sõnad unustanud, siis vaevavad sind ilmsi kahtlused sinu poolt vastu võetud otsuse õigsusest. Kui sa ... Loe edasi »

Uppumine

Kui sa unes uppuma hakkad, siis ennustab selline uni sulle vara kaotust ja muid õnnetusi. Kui sul aga siiski õnnestub unes uppumisohust pääseda, siis saavutad sa ilmsi rikkuse ja kuulsuse. ... Loe edasi »

Uppunu

Unes uppunu nägemine viitab sellele, et päris elus ootavad sind ees mingid tähtsad muutused - võimalik, et seisad oma elu uue etapi lävel. Ole muutustele avatud. Kui näed unes ennast ... Loe edasi »
Loading