Unenägude seletused "V"

Vallaline

Kui meesterahvas end unes vallalisena näeb, siis meenutab selline uni talle vajadust naistega suhtlemisel ettevaatlikum olla. Kui naisteravas nägi unes vallalist meest, siis varjutavad ilmsi tema armastust mingid asjaolud. Loe edasi »

Vikat

Unes vikati nägemine sümboliseerib seda, et mingi haigus või ebameeldivus kurnab su ära ning nurjab sellega ka sinu plaanid. Kui näed unes kulunud või katkist vikatit, siis ei suuda sa ... Loe edasi »

Valimised

Kui sa uned valimistest osavõtmiseks valimisjaoskonda tulid, siis arvad sa päris elus, et iga inimene peaks ühiskonnas mingil aktiivsel positsioonil asuma. Unes valimistega kaasneva meediakära jälgimine tähendab seda, et ilmsi ... Loe edasi »

Vanker

Unes nähtud vanker ennustab kurbi uudiseid päris elus. Kui sa unes vankril sõidad, siis on päris elus kõigi sinu saavutuste aluseks raske ja kurnav töö. Unes vankri juhtimine viitab edule ... Loe edasi »

Vaal

Kui näed unes, et sõidad laevaga ja sellele läheneb suur hiigelsuur vaal, siis oled ilmsi endale liiga palju kohustusi võtnud, mistõttu riskid sa ka sellega, et ei jõua teha kõige ... Loe edasi »

Vaarikad

Unes nähtud vaarikad viitavad sellele, et oma teel kohtad sa mingit sellist olukorda, mida sa esialgu meeldiva seiklusena võtad. Kui see aga läbi on saanud, siis alles mõistad sa õudusega, ... Loe edasi »

Vaas

Unes nähtud vaas viitab sellele, et ilmsi saad sa oma kodukolde soojust ja õdusust nautida. Kui sa unes vaasist jood, siis ei saa sa ilmsi kuidagi selliseid armupiinasid vältida, mida ... Loe edasi »

Vaat

Kui sa unes täis vaati näed, siis seisavad sul päris elus ees sellised edukad ajad, mis on täis rõõmu ja lõbustusi. Kui sinu unes on aga vaat tühi, siis ei ... Loe edasi »

Vaatamine

Kui sa unes ennast peeglist vaatad, siis ootavad sind päris elus ees uskumatud seiklused, aga üks haigus võib saada paljude hädade põhjustajaks. Kui sa une midagi läbi luubi vaatad, siis ... Loe edasi »

Vaatetorn

Kui näed unes, et ronisid vaatetorni otsa, siis suudad sa päris elus paljutki saavutada – ei ole välistatud, et lähiajal ootab sind ees ametikõrgendus ja palgatõus. Kui sa aga unes ... Loe edasi »
Loading